Impreza przytulankowa (cuddle party) to nowy sposób spędzania wolnego czasu. Otwieramy, uczymy sposobów przytulania i bliskości oraz uważności na drugiego człowieka, poznajemy nowych ludzi, stawiamy granice i przełamujemy bariery. Profesjonalni przytulacze opiekują się grupą przez cały czas trwania spotkania.

Zasady

  1. Należy zabrać wygodny strój, niekrępujący ruchów. Polecamy T-shirty i dresy oraz ciepłe skarpetki (przytulamy się bez butów).
  2. Nic nie musimy, wszystko możemy. Cuddle party oprócz świetnej zabawy jest też dobrym miejscem do ćwiczenia asertywności i otwartej komunikacji. Przytulamy się do siebie dopiero wtedy, kiedy usłyszymy “Tak”.
  3. Przytulanie ma wymiar jedynie platoniczny. Na imprezie uczymy się przyjacielskiego dotyku, a nie erotycznego.
  4. Każdy uczestnik ma do dyspozycji kawę, herbatę, wodę i mały poczęstunek. Bycie pod wpływem środków psychoaktywnych skutkuje odmową uczestnictwa w imprezie.
  5. Traktuj innych tak, jak chcesz, żeby traktowali Ciebie. Okazujemy sobie szacunek, wsparcie i akceptację dla swoich granic.
  6. Uczestnictwo jest dobrowolne. Jeśli jakaś zabawa lub ćwiczenie nie odpowiada uczestnikowi może po prostu nie brać w nim udziału.
  7. Dbamy o sobie podczas spotkania oraz o miejsce, w którym się znajdujemy.
  8. Przez całe spotkanie grupą opiekuje się profesjonalny przytulacz.

Miejsce

Będziemy się przytulać w dużym pokoju w naszym salonie. Mieszkanie znajduje się w pięknej, przedwojennej kamienicy z duszą w centrum miasta, w pobliżu Metra Nowy Świat. Mamy do dyspozycji koce, pluszowe poduszki oraz łóżka. Wnętrze jest przytulne i tworzy domowy klimat.

Co ze sobą zabrać?

Przede wszystkim pozytywny nastawienie 🙂 Prosimy uczestników o zabranie wygodnego, niekrępującego ruchu ubrania- najlepiej spodni dresowych, luźnych koszulek i ciepłych skarpetek, ponieważ będziemy się przytulać bez butów.

Kto może wziąć udział?

Cuddle party w Warszawie dedykowane jest każdemu, kto ukończył 18 lat. Przychodzą do nas studenci, emeryci, single, pary, przyjaciele, przedsiębiorcy, nauczyciele i pracownicy korporacji. Tworzymy atmosferę, w której każdy, niezależnie od wieku i profesji czuje się komfortowo i bezpiecznie.

Po co się przytulać?

Przytulanie jest bardzo ważne dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. W sezonie na ciągłe przeziębienia dotyk wzmacnia odporność organizmu. Dodatkowo powoduje wydzielanie się oksytocyny- hormonu szczęścia oraz endorfin. Możemy się dzięki przytulaniu odprężyć i odstresować. Co więcej, zwiększamy swoje poczucie bezpieczeństwa i uczymy się platonicznego, nie-erotycznego dotyku.

Zapisy

Jeśli chcesz się zapisać na imprezę przytulankową napisz do nas: kontakt@przytulanie.pl lub zadzwoń 733 962 033. W mailu zwrotnym otrzymasz od nas numer konta. O przyjęciu na cuddle party w Warszawie decyduje kolejność wpłat. Ze względu na charakter wydarzenia liczba miejsc jest mocno ograniczona.

Cena

Koszt to jedyne 80 zł. Cena zawiera uczestnictwo w imprezie, przekąski, zimne oraz ciepłe napoje, animacje podczas spotkania oraz mnóstwo endorfin i oksytocyny 🙂