• Rezerwujesz sobie dogodny termin, opłacasz wizytę i otrzymujesz maila z informacją o sesji. Następnie wysyłamy potwierdzenie mailowe, w którym poprosimy Cię o wybranie osoby, która chcesz, żeby Cię przytulała.
  • Przed sesją umawiasz się na 15-minutową rozmowę telefoniczną z wybranym przytulaczem. Omawiacie zasady, odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.
  • Przychodzisz na wybraną godzinę.
  • Prosimy Cię o ponowne zapoznanie się z regulaminem, przypominamy zasady oraz kierujemy Cię do pomieszczenia, w którym możesz się przebrać w wygodne i luźne ubranie.
  • Bierzesz udział w sesji przytulania.
  • Wychodzisz szczęśliwy i naładowany dobrą energią!

Jak przygotować się do sesji?

Na pierwsze spotkanie należy przyjść 15 minut wcześniej. Wyjaśnimy Ci zasady, odpowiemy na Twoje pytania, a także poprosimy Cię o ponowne zapoznanie się z regulaminem. W celu zapewnienia Ci komfortu i wygody zachęcamy do przebrania się w niekrępujący ruchów strój. Zalecamy zabrać luźne
t-shirty, dresy oraz spodnie. Ze względu na Twój komfort oraz przytulacza wymogiem wzięcia udziału w sesji jest założenie stroju, który zakrywa nogi do kostek oraz koszulki, która zakrywa ramiona.

Pokoje

Będziemy przytulać Cię w jednym z 2 pokojów. Nasza siedziba znajduje się w pięknej, przedwojennej kamienicy z duszą w centrum miasta, w pobliżu Metra Nowy Świat. W obu pomieszczeniach znajdują się pufy, poduszki, łóżko, przyjemne w dotyku materiały, w specjalnie zaprojektowane wzory, które sprawiają, że poczujesz się u nas jak w domu!

przytualnie pokoje
IMG_20171107_103812318_HDR

Co możesz robić w trakcie sesji?

Wybierasz dla siebie najdogodniejszy sposób przytulania – na leżąco, stojąco lub siedząco. Możemy Cię przytulać na przykład na misia lub na łyżeczkę. Poniżej prezentujemy niektóre z proponowanych przez nas metod.

Sesje przytulania w 2 osoby

Na sesję możesz również przyjść z osobą towarzyszącą, cena zostaje taka sama. Podczas takiej wizyty nasz przytulacz będzie Was przytulać, uczyć różnych sposobów, pokazywać jak możecie się przytulać między sobą, ale przede wszystkim zapewni Wam relaks i dobrą zabawę. Idealna propozycja na spędzenie wieczoru dla koleżanek, kolegów, rodzin, par i przyjaciół.