Przytulanie.pl to pierwsze w Polsce miejsce, w którym można się umówić na sesję przytulania. Profesjonalni przytulacze podczas 30 lub 60-minutowej wizyty przytulają oraz rozmawiają z klientami. Badania naukowe dowodzą, że przytulanie wzmacnia odporność organizmu, zwiększa poczucie bezpieczeństwa i jest naturalnym antydepresantem. Naszym celem jest propagowanie przyjacielskiej bliskości z drugim człowiekiem, otwarcie się na jego dobroczynny wpływ na ludzkie zdrowie i relacje.

Naszą misją jest dawanie ludziom bliskości, której potrzebują np. nowi mieszkańcy miasta, osoby, które są same w mieście, są singlami, stracili bliskie osoby i czują się samotne. Przytulanie.pl to lekarstwo na poczucie samotności i zagubienia w wielkim mieście. Usługa skierowana jest także do osób, które dbają o swoje potrzeby i zdrowie lub chcą się nauczyć przytulać.

Naszą naczelną zasadą jest terapeutyczna moc dotyku przyjacielskiego, bez konotacji erotycznych. Pierwsza sesja zawsze zaczyna się od 15 minutowego szkolenia, na którym określane są zasady i dozwolone zachowania. Bardzo restrykcyjnie podchodzimy do wszelkich form, które nie zaliczają się do przyjacielskiego przytulania.

Przykładamy bardzo dużą wagę do umiejętności miękkich naszego zespołu. Nie jest dla nas istotna Twoja płeć, wiek czy wykształcenie. Główne kryteria, którymi się kierujemy dotyczą cech charakteru i predyspozycji społecznych.

Etapy rekrutacji:

  1. Wybór kandydatów na podstawie CV oraz nagrania filmu
  2. Pierwsza rozmowa telefoniczna
  3. Spotkanie z osobą z działu HR w siedzibie firmy
  4. Assessment center, podczas którego sprawdzimy Twoje umiejętności miękkie
  5. 2-dniowe szkolenie, na którym dokładnie nauczymy Cię naszych standardów i metod działania
  6. Test po szkoleniu

 

Po tym etapie zapraszamy Cię na stałe do naszego zespołu!:)

Wystarczy wysłać do nas swoje CV wraz z linkiem do filmiku, w którym krótko opowiesz o sobie, swojej motywacji i dlaczego chcesz u nas pracować. Zgłoszenie przyjmujemy na maila rekrutacja@przytulanie.pl.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Życzymy powodzenia w procesie rekrutacji. Informujemy, że będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi kandydatami.