Dzień kobiet tylko w gronie kobiet. Skupimy się na tym spotkaniu na uczeniu się asertywności, stawiania granic i budowaniu pewności siebie, która buduje nasze piękno, a nie make-up czy ładne ciuchy! 🙂 To dobra okazja, żeby zrobić sobie samej prezent w tym wyjątkowym dniu. Spędzimy go w żenśkim gronie. Przewidziane są warsztaty, integracja i dobra zabawa 🙂

Dla kogo?

  • mam
  • studentek
  • licealistek
  • kobiet aktywnych zawodowo i nie pracujących
  • babć
  • blondynek
  • brunetek i rudych

Każda pani jest u nas mile widziana 🙂

8 marca - impreza w Warszawie

8 marca to piękny dzień by celebrować naszą kobiecość, przyjaźnie i poświęcić sobie trochę czasu. Chcemy, żeby to spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze, w której każda dziewczyna będzie czuła się dobrze i komfortowo.

Co będziemy robić podczas imprezy na dzień kobiet 2019 w Warszawie?

Startujemy punktualnie o 18.30. Impreza potrwa do 21.00. W trakcie przewidziana jest jedna przerwa. Podczas spotkania w damskim gronie będziemy się przede wszystkim dobrze bawić. To świetna okazja do poznania nowych koleżanek. Co będzie się działo podczas spotkania?

💗warsztaty dotyczące asertywności, umiejętności mówienia nie oraz budowania poczucia własnej wartości i pewności siebie

💗gry integracyjne

💗rozmowy kuluarowe

💗elementy cuddle party

Organizacja

Zapewniamy podczas spotkania przekąski oraz mały upominek dla każdej z pań. Koszt 2,5 godzinnych warsztatów wynosi 89 zł. Podaruj sobie taki prezent na dzień kobiet!

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się pod numerem telefonu 733 962 033 lub mailowo kontakt@przytulanie.pl. Obowiązuje zasada pierwszeństwa wpłat. Uiszczenie opłaty poprzez przelew jest gwarancją uczestnictwa. Liczba miejsc jest ograniczona.